UA
RU

Як працювати під час війни: щоб бути максимально продуктивною та не виснаженою

Редагувати переклад

Зараз багато українці переживають емоційний спад, депресію та втомлюваність від того, що відбувається. Від цього страждає наша продуктивність та якість роботи.

Ви залишилися при роботі під час війни і це чудово. Але чомусь відбувається наступне: пул задач є, а сил та натхнення на виконання їх, як раніше, чомусь немає. Як домовитися із собою та знову продовжувати працювати як колись на улюбленій роботі, читайте нижче.

Як працювати під час війни: щоб бути максимально продуктивною та не виснаженою-Фото 1

Скоріш за все, ви працюєте віддалено, тому чіткого графіка роботи, коли потрібно прокинутись, зібратись і поїхати на роботу у вас немає. Тому можна зробити чіткий план дій в домашніх умовах. Ось що можна зробити, щоб максимально повернутися до ритму життя, який у вас був.

Спробувати відновити довоєнний спосіб життя. Ставьте будильник на той час, що й раніше, снідайте, займайтесь спортом,  улюбленим хобі.

Зробіть власне робоче місце. Якщо наразі ви перебуваєте не у себе вдома, знайдіть комфортне місце, де ви зможете максимально сконцентруватись на роботі. Можливо, знайдіть коворкінг чи кафе, де можна спокійно попрацювати.

Читайте також: Травень буде: 7 прийомів, щоб відволіктися від війни та почати тішитися дрібницями

Не забувайте переодягнутися. Робота в піжамі буде “гальмувати” процес – перевірено. Не лінуйтесь і вдягніть одяг, в якому б ви змогли піти в офіс у мирний час. Таким чином, важливість того, що ви робите вдома збільшується.

Вимкніть не критичні сповіщення. Приберіть сповіщення, які можуть вас відволікати від роботи, звісно, крім сповіщень про повітряну тривогу. Новини – це важливо, але не давайте забирати їм всю вашу увагу.

Почніть вести список справ. Розуміння того, що ви запланували і що з цього виконали дає реальну оцінку вашої продуктивності.

Чергуйте робочі задачі з іншими. Наприклад, з волонтерською діяльністю, прогулянками, домашніми справами, материнством чи будь-чим, що важливе саме для вас.

Найважче зараз – це те, що неможливо в теперішніх умовах повноцінно спланувати свій робочий час та виконувати, як раніше, весь об’єм задач. Тож варто намагатися приймати нову реальність та адаптуватися до нових умов.

Інформація взята з Теленграм-каналу https://t.me/mindlyspace

Статьи по теме