Small Talk: Леся Патока, художниця по костюмах про проєкт «WHITE HALLOWEEN»

Художниця по костюмах Леся Патока розповідає Marie Claire про проєкт NAGOLOVY & Lesia Patoka «WHITE HALLOWEEN».

Small Talk: Леся Патока, художниця по костюмах про проєкт «WHITE HALLOWEEN»-Фото 1

Як народилась ідея проєкту та за яким принципом обрали героїв?


Цей проєкт– моя давня мрія, яку ми не могли реалізувати раніше через різні обставини: локдауни, складні графіки тощо. Але ж мистецтво немає обмежень, правда? Тож цього року ми вирішили зробити це, хай там що! Ми запросили п’ятьох улюблених муз, жінок, які надихають, справжніх супервумен, з якими нам пощастило дружити та створили п’ять неповторних особливих неземних образів для кожної з них. Всі вони – зачаровують, приваблюють, водночас лякають і бентежать. Всі мають королівське коріння, що підкреслено в одязі, комірцях й деталях. Кожна героїня володіє власною магічною надприродною силою. Та, власне, ламає стереотип про те, що Гелловін має асоціюватися лише з чорним кольором.

Обирала героїнь за принципом – дівчата, які фантастично надихають. Власне, їх набагато більше. Як би був ресурс зробити більше, і реалізувати ідею з чортовою дюжиною — то героїнь було б тринадцять, але всі точно дівчата. Та, оскільки я перфекціоніст, то ж краще менше, але якісніше. (Усміхається.)

Читайте також: Кто во что гаразд: Лучшие образы знаменитостей на Хэллоуин 2021

Small Talk: Леся Патока, художниця по костюмах про проєкт «WHITE HALLOWEEN»-Фото 2

Ким ви були цього Гелловіна?

Я мала дуже оригінальний костюм. Я була в образі… Лесі Патоки. (Усміхається.) Якщо, чесно, я цього року не відвідала жодної вечірки. Проміняла їх всі на вечір вдома на дивані та гарне кіно. Я просто стільки всього зробила для цьогорічного Геллоуіна: зйомки, прикраси, неймовірний проєкт, костюми… що, певно, всередині себе, вже 100 разів його відсвяткувала в різних образах. (Усміхається.) І сил на свято в реальному житті, просто не залишилося.


За творчістю кого з костюмерів ви слідкуєте?

@thesandypowell

@oh.cronk

@poppylaralees

@anecrabtree

@micheleclapton

Фото надала Леся Патока

Статьи по теме
x